Nejnovější recenze ze sekce Elektrická topidla

Fenix Ecosun 700 U+

Fenix Ecosun 700 U+

Ověřený zákazník ABC topení gabroš

Zakoupeno v ABC topení

• Krásné teplo již za pár okamžiku

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Jozef

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Topííííí dobře

Ověřený zákazník kvelektro.cz Hynek

• Jednoduchý vzhled
  • Kvalitní zpracování
  • Dobrá izolace zadní strany

Produkt přišel dobře zabalen s jednoduchým návodem na montáž s názornými obrázky.
Panel jsem montoval na strop a nasazení panelu na držák bylo poměrně obtížné. Samotný úchyt je jen naprosté minimum k udržení topení na místě - jen pár ohnutých plechů. Přivrtání do stropu šlo ale hladce, protože s držákem se dá mírně hýbat, aniž by to ovlivnilo funkci.
Kabel z vedoucí má cca 1.5 metru a stačí na připojení do blízkého vývodu.
Spočítal jsem si, že 300W je dostačující pro vyhřátí pokoje, kde je panel nainstalován a opravdu to stačí, ale není to dost na opravdový vyhřívací pocit ze silnějšího přímotopu.
Celkově je produkt velmi kvalitně zpracován a povrch věrně imituje omítku. Instalace je relativně jednoduchá a instrukce jasné. Držák je sice jen pár plechů, ale drží dostatečně a možnost pohybu ulehčí instalaci.

Uunity U-HP-MS

Uunity U-HP-MS

Ověřený zákazník Šetřiče.Eu Jitka

Zakoupeno v Šetřiče.Eu

• ihned po zapnutí panel hřeje, vypadá moc hezky
  • výhoda je i skladnost - lze srolovat

nic

Ověřený zákazník Alza.cz Vojta

Zakoupeno v Alza.cz

Již jsem svoje ohodnocení zaslal na ALZA . Ovládání topidla přes Wi-fi nebo mobil není vhodné pro starší generaci . Mám okolo sebe lidi, kteří mě to naučí a tak snad zítra budu moci něco povědět k hodnocení AENO GH1S . Mám 81 let a bez pomoci mladší generace bych nebyl schopen tento výrobek použít.

Sencor SCF 2100WH

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• Zvzhled dobrý
  • Aplikace dobrá
  • Skleněný
  • Nesplňuje nic co je všude psáno po internetu.
  • Nic nevytopí
  • Velice malá výhřevnost
  • Nevytopí ani místnost 10m2 bez zateplení
  • Úspora 50% ani náhodou, když to musí běžet nonstop naplno.
  • Teploměr v přívodním kabelu

Tento hřejivý nikoliv topný panel je pouze taková smart hračka. K ničemu jinému není. Divím se že se tohle vůbec prodává a ještě že jako 50% úspora. Tak to ani omylem. Provoz vyjde šíleně draho. Panely jsou také předražené na to co předvádějí. Mám 2 za 12000Kč a jsou to vyhozené peníze oknem. Vracím se zpátky ke klasickým a hlavně efektivním a osvědčeným infra zářičům.

Fenix Ecoflex TAC 15

Fenix Ecoflex TAC 15

Ověřený zákazník Neshop DK1 Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2022

Zakoupeno v Neshop DK1

Máme je v celém domě, osvědčená značka. Dodaný je již namontovaný a funguje k plné spokojenosti.

Ověřený zákazník kvelektro.cz Fido

Přidáno: 26. listopadu 2022

ok

Ověřený zákazník Spořílek.CZ Zdenda1977

Přidáno: 26. listopadu 2022

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• Moderní design
  • Smart aplikace funguje
  • Návod i aplikace v češtině
  • Vysoká cena
  • Absolutně nedostačující výkon a účinek oproti klasickým trubicovým infra zářičům
  • Vhodné maximálně do kanceláří a hodně malých místnosti cca 10m2 se silným zateplením
  • Nevhodné do místností starých domů. Nedá se s tím vůbec nic vytopit.
  • Vysoká spotřeba v poměru výkonu a doby ohřevu místnosti oproti klasickým trubicovým infra ve stejné Watáži.
  • Nesmyslné čidlo teploty v přívodním kabelu. Šlo by vyřešit externím Wi-Fi teploměrem.
  • Skutečný příkon 760w a musí běžet non stop 24h,aby se zvedla teplota alespoň o 2 stupně.
  • 32m2 nevytopí ani náhodou ani s 2 přístroji!!!

Nesmyslné, neúčinné ohřevné skleněné desky za šíleně peněz. Mám 2 tyto desky v místnosti 8x4m a stropy 2,7m. Za 10h stoupla v místnosti teplota jen o 1.5°C což je šílené. Cena panelů 2x 6000Kč a účinek že by člověk brečel. Zlatá trubicová infra topidla. Tam byl účinek hodně znát a bylo opravdu brzy teplo a to jsem měl 2x1000w infra a za 5h stoupla teplota bez problémů o 5°C. Tyhle nové desky jsou za takové velké vyhozené peníze pouze na parádu a chlubit se návštěvě, ale účinek žádný a spíše směšný. Zkusil jsem s tím vytopit WC 1,8x1m a i tam 1°C trval hodinu. Píšou 50% úspory za energie... ?? Opak je pravdou. Sežere to mnohonásobně více elektřiny jak píšou jako že to je eco topení, protože to musí běžet nonstop a stejně to nevytopí. Je to šíleně drahé pouze na udržování teploty a nedej bože k topení. Deska má 760w, ale účinek odpovídá s bídou výkonu cca 500w. Pokud s tím někdo dům vytopí tak tiše závidím a gratuluji. Za mě určitě nedoporučuji. Za cenu 12000 za 2 desky bych si koupil po této zkušenosti raději znovu infra topidla. Jsou kolem 3tis a účinek je ne srovnatelný. Na YouTube ve videu je slovenská reklama a tam paní udává výkon panelu ve srovnání s 1800w topidlem. Tomu se jen směju. Jediné co odpovídá je teplota panelu 120°C jinak nic nesouhlasí. Kdo má infra trubicová topidla a také koupil tyto desky, tak mi dá za pravdu. Je to spíš jen taková smart hračka co trochu hřeje, ale netopí!!!!

Rohnson R-029 Wi-Fi

Rohnson R-029 Wi-Fi

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. listopadu 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Skvěle topí, dálkové ovládání jednoduché, dostatek funkcí a výhoda nastavení zapnutí a vyhřívání přes aplikaci.
Fenix Ecosun 600 U+

Fenix Ecosun 600 U+

Ověřený zákazník kvelektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. listopadu 2022

• ok

Ověřený zákazník kvelektro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v kvelektro.cz

Myslela jsem že panel strčím do zásuvky a bude fungovat.Bohužel jsem musela volat elektrikáře,protože na konci šňúry nebyla zástrčka,takže se výrobek prodražil

Rohnson R-028 Genius Wi-Fi

Rohnson R-028 Genius Wi-Fi

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v CZC.cz

• pěkný vzhled, vhodný tvar i rozměry, kovový okraj není horký a přenášení je tedy bezpečné
  • Podstavce drží pevně
  • vyrobeno v Číně, rádši bych zakoupil evropský produkt, v segmentu bezvětrákových konvektorů je malý výběr
  • přišroubování podstavců vyžaduje zručnost nebo zmagentizovaný šroubovák, vruty jsou zapuštěny hluboku

Je nový a tak jsem ho použil zatím pouze jednou. Je tichý, vypadá velmi dobře, na 1000W topil velmi slušně a vyhřál místnost cca 45m krychlových celkem rychle. Neměl jsem zatím možnost odzkoušet časovač ani ovládání přes mobilní appku.

Klarstein ACO7-HtSpSlmcrvDW10W

AENO GH2S

Ověřený zákazník kvelektro.cz Koczka

Přidáno: 21. listopadu 2022

Zakoupeno v kvelektro.cz

• Da se dobre nastavovat pomoci aplikace v telefonu
  • Meri spotrebu
  • Docela dobre topi na tu spotrebu
  • Ma cidlo teploty asi 10cm od zastrcky

Topeni jsem kupoval na zaklade recenze z youtubu ktera me nalakala ale moc sem od toho necekal. Recenze byvaji dost nadhodnocene. Muj plan bylo jej poridit jako topeni do garaze misto 2kw primotopu s vetrakem. Musim rict ze topny vykon vs spotreba je dost slusna. Topeni jsem nakonec zacal testovat jako doplnkove topeni v koupelne. Bezi tam cca 10 dni s celkovou spotrebou cca 24kwh. coz je pri mich cenach za kw nejakych 100kc,- . Po celou dobu bylo pro srovnani mereni spotreby napojeno do zasuvky pres meric spotreby a mereni +- 0,5 kwh sedelo. Vytapim barak teplovodni podlahovkou na 21° a timto dotapim koupelnu rano od 5ti do 7mi na 23° pres den na 22° a vecer od 18ti do 22ti na 24° kupodivu po zapojeni tohoto topeni v koupelne je to nejsussi mistnost v dome. Topeni mam zatim postavene na zemi a uvazuji ze koupim misto puvodne planovaneho zebriku druhy kus v bilem provedeni aby ladilo v koupelne. Design je fakt pekny. Vypada jako vypnuta moderni tv. Zpravovani je taky opravdu povedene. Dobre je ze ma teplotni cidlo u zastrcky na kabelu tak ze je presnejsi nez kdyby bylo primo na topeni. Jinak teplotu v koupelne cca 10m2 z tech 22 na 24° da do par minut a pak uz jen dotukava. Puvodne jsem si i rikal ze bych je osadil vsude kdyby to bylo fakt nizkospotrebove, ale potreboval bych jich aspon 10 a to kdyz sectu tak se mi to jako primar zdroj nevyplati. Podlahovka jede pres elektrokotel 6kw cca 5-7h denne a vytapi dum o 170m2. Tak toto je jako topeni do koupelny, garaze, nebo jako prenosne pritapeni pro zmrzliky super ale jako primar asi ne.

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2022

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

Radiátor je velice lehký a vyhřeje i větší místnost během chvíle. Snadno se přenáší - má i úchyty pro přenos.

Domo DO7317M

Domo DO7317M

Ověřený zákazník elektrospace.cz Dáša

Přidáno: 20. listopadu 2022

Zakoupeno v elektrospace.cz

• Super panel na chalupu. Výhodou je, že je přenosný. Hřeje okamžitě, má 3 polohy vyhřívání.
Alphatec Basic Pro 2500W

Elíz CHM 20

Ověřený zákazník Alza.cz Chaťa

Přidáno: 17. listopadu 2022

• Hřeje hned
  • Je to je pomocné vytápění... prostě čekal jsem víc

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25