Eurom Sani Fanheat 2000R

Koupelnové topidlo Eurom Sani Fanheat 2000R Topidlo Eurom Sani Fanheat 2000R je vhodné do místností s větší vlhkostí jako jsou např. koupelny. maximální topný výkon je 2000 W...
Doprava zdarma, Skladem

koupelny
Umístění
nástěnná

• , zakoupeno v HORNBACH BAUMARKT

Jsem s produktem spokojena,vyhovuje mě velikost mám ho do malé koupelny.

1.7 kg
S termostatem
Použití
koupelny
Umístění
nástěnná

Koupelnové topidlo Eurom Sani Fanheat 2000R

Topidlo Eurom Sani Fanheat 2000R je vhodné do místností s větší vlhkostí jako jsou např. koupelny. maximální topný výkon je 2000 W. Nízká hmotnost 1,7 Kg zajišťuje snadnou montáž na stěnu.

Využití koupelnového topidla Eurom Sani Fanheat 2000R

• Ventilátor
  • Časová regulace
  • Ochrana proti přehřátí

• , zakoupeno v HORNBACH BAUMARKT

Jsem s produktem spokojena,vyhovuje mě velikost mám ho do malé koupelny.

• Topidlo je na vysoké technické úrovni.
    • Má estetický vzhled.
    • Dílenské provedení je výborné.
    • Je trochu hlučnější než některá jiná topidla.

Koupelnové topidlo Eurom Sani Fanheat 2000R je perfektní zařízení. Má dálkové ovládání, což je velká výhoda. Umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 10 až 35 °C. Pokud je teplota v místnosti nižší o 2°, ohřívá vzduch plným výkonem, to je 2000 W. Když je rozdíl nastavené a skutečné teploty menší, přepne se automaticky na poloviční výkon a po dosažení nastavené teploty topení vypne, běží jen ventilátor. A když teplota poklesne, opět se zapne atd. Kromě toho má i týdenní programování a umí se vypnout, když otevřete okno.
    Bohužel jsem musel výrobek reklamovat, protože nefungoval termostat. Servisní oddělení Hornbach se ale vyznamenalo. Okamžitě si pro výrobek poslali PPL, druhý den mi poslali nový výrobek a následující pracovní den už jsem měl nový, bezvadný kus. Servisní oddělení Hornbach si podle mne zaslouží jedničku s hvězdičkou.
    K výrobku mám ale několik drobných výhrad. Je trochu hlučnější než podobné výrobky. Je to zřejmě proto, že kryt je plastový a výrobce použil silnější ventilátor, aby nedošlo k přehřátí a případné deformaci krytu. Ze stejného důvodu po vypnutí dálkovým ovladačem běží ještě 3 minuty ventilátor. To je podle mých zkušeností zbytečně dlouho, už po jedné minutě z topidla vychází jen vlažný vzduch, který by jistě žádné deformace nezpůsobil. A protože je ventilátor dost hlučný, není to moc příjemné.
    Rád bych se ještě vyjádřil k recenzi paní Blanky ze dne 20.1.2020 uvedené na stránkách marketu Hornbach. Doslovné znění její recenze: „Nejvíce mě vadí, že při dosažení zvolené teploty se topidlo nevypne hned, ale ještě 3 minuty „fouká" studený vzduch, takže to, co ohřál, zase částečně ochladí.“
    Paní Blanka si zřejmě nevšimla toho, že topidlo nemá žádné chladicí zařízení a že tedy nemůže „foukat studený vzduch“. Topidlo se během těch 3 minut postupně ochlazuje, takže nakonec fouká vzduch o stejné teplotě, jaká je v místnosti. V žádném případě vzduch v místnosti neochladí, to prostě neumí.