Klarstein Norderney 1000 W

Klarstein Norderney 1000 W Bílá elegance vzbuzuje příjemné pocity a teplo pro ty, kteří se cítí nejlépe v pantoflích a v pyžamu. Konvekční ohřívač Norderney se postará o...
2 029 Kč

super

• rychle doruceni
    • konvektor prisel uz vadny z vyrobny
    • nemoznost zbozi reklamovat

Konvektor prisel minule utery a hned po vybaleni jsem si vsiml, ze nefunguje tlacitko pro snizovani teploty. Volal jsem na podporu, jak zbozi reklamovat, kde jsem se dozvedel, ze to lze pouze online pres BBG portal.
    Portal nefunguje, tzn. vyrobek nejde reklamovat. Podporu jsem volal jeste 3x a vzdy jsem se dozvedel, ze to nefunguje ani jim a nevi, co s tim, takze absolutne k nicemu. Na emaily nikdo neodpovida. Ocekaval jsem od Klarsteinu vic

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Pěkné provedení akorát je škoda, že mezi bílou a černou variantou je takový velký cenový rozdíl!

Příkon
1000 W
5.6 kg
S termostatem
Barva
bílá

Klarstein Norderney 1000 W

Konvekční ohřívač Norderney se postará o rovnoměrné vyhřívání a rozdělení topného vzduchu v místnostech s velikostí 20 m² / 40 m³.

Prostřednictvím dvou topných úrovní ohřívá ohřívač Klarstein s výkonem 1000 W prostory podle přání na 15 až 35 ° C.

Topné těleso z ušlechtilé oceli má kromě toho mnoho výhod: vyznačuje se rychlým a především nepáchnoucí teplem a také dlouhou životností.

Díky snímači teploty termostat udržuje požadovanou teplotu na stupeň přesně.

Detektor mrazu chrání prostory před podchlazením a poškozením mrazem tím, že nedovolí teplotě klesnout pod 5 ° C.

To není všechno, senzor také rozpozná, pokud jsou v místnosti otevřená okna a vypne zařízení.

Ochrana před přehřátím a mimořádně úsporný režim Eco jsou také zahrnuty v rozsahu funkcí.

Při použití časovače se konvekční ohřívač zapne a vypne na minutu přesně podle nastavení a lze jej naprogramovat na celý týden.

Díky ochraně proti stříkající vodě IP24 je zařízení Norderney možné umístit i ve vlhkých místnostech, jako jsou kuchyně nebo koupelna. Flexibilní je i instalace, která je možná buď ve formě stojícího zařízení nebo nástěnná montáž - příslušný montážní materiál, resp. nožičky jsou součástí dodávky.

Všechna nastavení lze realizovat přímo na dotykovém panelu zařízení.

Integrovaný LCD displej přehledně poskytuje informace o vybraných funkcích a zobrazuje teplotu v místnosti.

Elegantní černý přední panel vyrobený z 5 mm silného skla dodá každé místnosti luxusní nádech.

Ohřívač Norderney zhodnotí každý prostor a postará se o příjemné teplo Vašeho bydlení během celého týdne - bez ohledu na to, jak chladno je venku.

Zařízení je určeno pouze pro použití v dobře izolovaných místnostech nebo pro příležitostné použití.

Vlastnosti zapínání / vypínání na zařízení

• teplotní rozsah: 15 ° - 35 ° C v krocích po 1 ° C
  • časovač s funkcí dne v týdnu: na každý den v týdnu nastavitelný v krocích po 30 minut

LCD dotykový displej zobrazení teploty v místnosti dvě úrovně ohřevu (500 W / 1000 W) režim ECO dětská pojistka ochrana před přehřátím vstupní tón po stisknutí tlačítek možná nástěnná montáž - montážní materiál je součástí balení napájení: 220 - 240 V ~ | 50/60 Hz

Rozměry a technické podrobnosti

• rozměry (včetně nožiček): cca 52 x 52 x 24 cm (Š x V x H)
  • rozměry (bez nožiček): cca 52 x 47 x 8 cm (Š x V x H)
  • rozměry (ohřívač bez skleněného panelu): cca 46 x 44 x 7 cm (Š x V x H)
  • délka kabelu: 1,5 m

• pěkný vzhled
    • rozměry
    • celkem rychlé zprovoznění
    • jednoduchá obsluha
    • možnost připevnění na zeď
    • nedokonalý návod - obsahuje chyby
    • kratší šňůra

Pěkný přímotop s časovačem a poměrně jednoduchým ovládáním. Návod obsahuje několik chyb. Nejprve jsem zkusil nastavit čas dle návodu. K mému údivu se čas odpočítával, usoudil jsem, že jde o časovač vypnutí. Zkusil jsem tedy nastavit 00:01 a za jednu minutu se topení opravdu vypnulo, jde tedy o časovač, který není v návodu zmíněn. Čas se musí nastavit prostřednictvím týdenního časovače, pak už bylo vše v pořádku. Další chybou je to, že v návodu je zmíněn vypínač, ovšem na jeho místě je teplotní čidlo. Topení lze úplně vypnout pouze vytažením ze zásuvky. Délka kabelu nemusí vyhovovat úplně všem, mně ale nevadí. Časovač se po odpojení vynuluje, výrobce toto mohl vyřešit záložní baterií. I přes tyto menší detaily se jedná o dobrý výrobek.

• , zakoupeno v Electro World

• Tichý
    • Dle popisu
    • Možnosti několika programů
  • , zakoupeno v Klarstein

zakoupili jsme kvuli tenkemu vzhledu, vyklubal se z toho drahy primotop ! Z duvodu nutnosti potreby zbozi vracet nebudu.

• , zakoupeno v Electro World

• příjemné teplo
    • velmi komplikované nastavení týdenního časovače
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

• Nevím, zda něco dělám špatně, ale zdá se mi složité programování. Když se mi to podaří naprogramovat, tak zjistím, že se program neuložil.