Sencor SCF 3200WH

Seznamte se s tepelným konvektorem SCF 3200WH od Sencoru Už vás nebudou trápit studené ruce nebo chodidla. Představuji se jako Sencor tepelný konvektor SCF 3200WH a mým úkolem...
1 578 Kč

Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 076 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta65 Kč91 % • 7 768 recenzíDalší informace
Info v obchodu119 Kč96 % • 8 770 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč90 % • 1 788 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma99 % • 10 684 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 3 487 recenzíDalší informace

Typ topidla
bílá
S termostatem
S dálkovým ovládáním

• , zakoupeno v Sencor

Po rozbalení jsem zjistil, že přední kryt je zdeformovaný.
    Prováděl někdo kontrolu před odesláním?

• , zakoupeno v Electro World

Malý display se zobrazením režimu provozu a tím obtížné nastavení.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

bílá
S termostatem
S dálkovým ovládáním

Seznamte se s tepelným konvektorem SCF 3200WH od Sencoru
Už vás nebudou trápit studené ruce nebo chodidla. Představuji se jako Sencor tepelný konvektor SCF 3200WH a mým úkolem je vytvořit příjemný pocit tepla, kdykoliv potřebujete. Postarám se o rovnoměrné vyhřívání a rozdělení teplého vzduchu až do 35 m² a bez obav mě můžete umístit i do koupelny. Efektivně odolávám vodě a minimalizuji vlhkost vzduchu se stupněm ochrany IP24. Navíc, materiály, ze kterých jsem vyroben, jsou kvalitní a působí elegantně i v moderním interiéru.

Užijte si komfortní ovládání skrze přehledný LCD displej
Jsem vybaven LCD displejem, na kterém mi můžete nastavit jednotlivé režimy, funkce, teplotu, čas i datum a zároveň sledovat moji současnou činnost. Už nemusíte nic zdlouhavě nastavovat. Ovládání je snadné, intuitivní a hotové během několika okamžiků.

Jsem maximálně úsporný a rychle se nahřívám
Sencor využil moderní technologii a vložil do mě topný hliníkový článek ve tvaru "X", který se bleskurychle nahřívá a zároveň je velmi úsporný. Jeho výkon lze regulovat dvěma stupni pro nízký nebo vysoký ohřev 750 až 1500 W. Také dokážu nastavit libovolný teplotní stupeň přesně na míru. Pracuji s termostatem, kterým reguluji teplotu od 15 až do 35 °C.

Mám praktické funkce, které vás jistě potěší
Jistě vás potěším i několika praktickými pomocníky pro ještě pohodlnější užívání. Nabízím 4 režimy a týdenní časování se třemi přednastavenými programy. Díky nim budete mít pod kontrolou dobu vytápění i v čase, kdy nejste doma. Tak se na ně pojďme podívat.

1. Pohotovostní režim - Do pohotovostního režimu se přepínám ve chvíli, kdy mi skončí nastavený režim. Nejsem zcela vypnutý a stále monitoruji teplotu v místnosti. Znovu se zapínám, pokud okolní teplota klesne pod nastavenou hodnotu.
2. Komfortní režim - Automaticky se spustím, jakmile nastavená pokojová teplota klesne pod 2 °C. Do pohotovostního režimu se přepnu v momentě, kdy dosáhnu 2 °C nad pokojovou teplotu.
3. Ekonomický režim - Automaticky se spustím, jakmile nastavená pokojová teplota klesne pod 4 °C. Do pohotovostního režimu se přepnu v momentě, kdy dosáhnu 4 °C nad pokojovou teplotu.
4. Režim Anti-Freeze - Nezamrznu a nedovolím, aby došlo k podchlazení místnosti, ve které jsem umístěn. Automaticky se spustím v okamžiku, kdy okolní teplota klesne k 5 °C, a jakmile dosáhnu 7 °C, přepnu se do pohotovostního režimu.
5. Týdenní časovač - S týdenním časovačem pracuji vysoce efektivně. Má přednastavené tři programy, ve kterých se střídá komfortní a ekonomický režim. Takto si můžete zvolit automatické vytápění v určitých časech, a to v průběhu jednoho týdne, o víkendu nebo v pěti pracovních dnech.

Zajišťuji bezpečný chod
Umožňuji trojí instalaci. Mohu být připevněn na stěnu, kdekoliv volně stát na patkách nebo mohu být plně mobilním konvektorem na pojezdových kolečkách. Každopádně, ať už mě postavíte kdekoliv, zajišťuji vícestupňový bezpečný chod. Tepelná pojistka mi brání v přehřátí, automaticky se vypnu, pokud jsem převržen a dětskou pojistkou chráním i malé hrabavé prstíčky.

Mé hlavní přednosti
Topný hliníkový článek ve tvaru „X“ obstarává rychlé zahřátí a úsporný provoz
4 provozní režimy

Funkce a vlastnosti
Kovová povrchová úprava je vysoce kvalitní a působí elegantně
Topný hliníkový článek ve tvaru „X“ obstarává rychlé zahřátí a úsporný provoz
Spolehlivě vytopí prostor o velikosti až 35 m²
Zajišťuje ekonomický provoz 750-1500 W
Možnost nastavení teploty ve dvou stupních 750/1500 W
Nastavitelný teplotní rozsah 15-35 °C
Termostat s detekcí otevřeného okna/dveří
Přehledný dotykový LCD displej zajišťuje přehledný chod a snadné ovládání v několika krocích
4 provozní režimy
Ekonomický režim
Komfortní režim
Režim Anti – Freeze (proti zamrznutí)
Pohotovostní režim

Nabízí týdenní časování se 3 přednastavenými programy, ve kterém se prolíná ekonomický a komfortní režim
Díky stupni ochrany IP 24 je vhodný i do koupelny
Vícestupňové zabezpečení obsahuje pojistku proti přehřátí, dětský zámek, automatické vypnutí při převrácení
Zajišťuje tichý a příjemný provoz bez rušivého světelného efektu
2 možnosti instalace
Nástěnná montáž
Pojezdová kolečka
Volně stojící na patkách bez koleček

Příslušenství
Tělo tepelného konvektoru
Sada pro instalaci na zeď
Háky pro připevnění na zeď
Pojezdová kolečka

Technický popis
Příkon: 750-1500 W
Rozsah teploty: 15-35 °C
Stupeň ochrany: IP24
Hmotnost: 5 kg
Rozměry: 71 x 26 x 51 cm
Vytápěný prostor: 35 m²

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 587 recenzíDalší informace

• Funguje skvěle
    • Lehká montáž
    • Výkon
    • Barva

Krásné topidlo, které jsem si přimontoval na zeď. Rychlé topí. Za mě super nákup, děkuji.

• dobře a rychle topí
    • jednoduché ovládání
    • široká možnost programování
    • monitorování teploty v místnosti i když je vypnutý
    • přehledný display
    • možnost zavěšení na zeď
    • stojan na kolečkách

Koupil jsem do koupelny na přitápění a jsem maximálně spokojený. Důležité je, že ho mohu naprogramovat a topit přesně když je potřeba.

• , zakoupeno v Sencor

Po rozbalení jsem zjistil, že přední kryt je zdeformovaný.
    Prováděl někdo kontrolu před odesláním?

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 587 recenzíDalší informace

• pěkný design
    • jednoduché a chytré programování
    • display, který ukazuje program a teplotu
    • na zeď, na stojan i na kolečka
    • dlouhý přívodní kabel
    • topí doibře a rychle

Měli jsme v koupelně chladno a tak sme tam umístili tenhle panel, který nám koupelnu rychle a spolehlivě vytopí.

• LCD displejem
    • termostat nastavitelný
    • lehký
    • skladný
    • rychle se nahřívá

Mám na kolečkách, která jsou součástí balení a kupoval sem do dílníčky u baráku, kde nemám topení. Rychle se zahřeje a mám za chvilku teplo. Jsem spokoejený.

• Barva
    • Výkon
    • Moderní vzhled
    • Rychlost teploty

Ideální do kanceláře, kde je zima. Funguje a nahřívá skvěle. Cenově velmi dobře dostupné. 4 programy a týdenní časování funguje. Určitě doporučuji.

• , zakoupeno v Electro World

Malý display se zobrazením režimu provozu a tím obtížné nastavení.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Funguje dle představ